×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Dożynki

W niedzielę, 10 września 2023 roku, odbyły się dożynki parafialne w Naroku. Tematem przewodnim tegorocznego święta plonów był “Narok na planie filmowym, jak w starym polskim kinie”.

To wydarzenie było nie tylko okazją do podziękowania za tegoroczne zbiory, ale również do celebracji kultury filmowej. Uczestnicy mieli okazję poczuć się jak na prawdziwym planie filmowym, a wiele atrakcji nawiązywało do kultowych polskich produkcji kinowych i telewizyjnych.

 

Podziękowania

Drodzy uczestnicy dożynek parafialnych i korowodu dożynkowego,

Chcielibyśmy wyrazić nasze najszczersze podziękowania za Wasz wkład i zaangażowanie w tegoroczne dożynki. Wasza obecność i entuzjazm sprawiły, że to wydarzenie było niezapomniane.

Każdy z Was, biorąc udział w korowodzie dożynkowym, przyczynił się do stworzenia niesamowitej atmosfery pełnej radości i wspólnoty. Wasze piękne stroje, uśmiechy i energia były zaraźliwe i przyciągały wzrok wszystkich obecnych.

Jesteśmy wdzięczni za Waszą ciężką pracę, kreatywność i poświęcenie, które przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia. Bez Waszej pomocy i zaangażowania nie byłoby to możliwe.

Dziękujemy Wam za wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia. Mamy nadzieję, że będziecie z nami na kolejnych dożynkach!

 

 

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW FLORIANA W NAROKU
49-120 Narok | ul. Wiejska 24 | tel. +48774642010
Statystyka odwiedzin: Dziś: 77, W tym miesiącu: 627, Wszystkich: 327759